Комплект новорічний хлопчикам "Перший Новий рік" пінгвін| HappyKids
Комплект новорічний дівчинці "Перший Новий рік" пінгвін  - 1
Комплект новорічний дівчинці "Перший Новий рік" пінгвін  - 2
Комплект новорічний дівчинці "Перший Новий рік" пінгвін  - 3
Комплект новорічний дівчинці "Перший Новий рік" пінгвін  - 1
Комплект новорічний дівчинці "Перший Новий рік" пінгвін  - 2
Комплект новорічний дівчинці "Перший Новий рік" пінгвін  - 3

Комплект новорічний хлопчикам "Перший Новий рік" пінгвін

в наявності
695 грн
термін виготовлення 1-5 робочих дні

Комплект новорічний для хлопчика з написом "Мій Перший Новий Рік" та веселим малюнком пінгвіна - ідеальний вибір для вашої маленького красунчика цього святкового сезону.

Цей незабутній комплект додасть незабутніх митей чарівності та радості до вашого святкового настрою.

В наборі:

  1. Білий боді з малюнком пінгвіна та написом Мій перший новий рік
  2. Чорні штанці з такої ж тканини як боді
  3. Гольфи-гетри з мякою іграшкою-пінгвіном 
  4. Червона шапочка  з відворотом
Не забудьте зберегти налаштування перед доданням до кошику
Розмір
  • 62(0-3міс.)
  • 68(3-6міс.)
  • 74(6-9міс.)
  • 80(9-12міс.)
  • 86(12-18міс.)

 

Ми використовуємо лише якісні натуральні тканини. Матеріал: бавовна 100% інтерлок

Напис: сертифікована термоплівка (не облазити, не тріскається, легко доглядається).

Догляд: прання при 30-40 градусах, можна в пральній машині без інтенсивних обертів. Можна прасувати праскою (на звороті виробу)

Характеристики:

  • Особистий та унікальний дизайн: Ми надаємо можливість додати ім'я вашої дитини та напис "Перший Новий рік" на цьому боді. Це робить подарунок особливим і незабутнім.
  • Зручність та комфорт: Наш Боді новорічний дракончиком виготовлений з якісних матеріалів, які ніжно обійматимуть вашу малюка. Він підходить для будь-яких новорічних свят та світлого настрою.
  • Подарунок, який запам'ятається: Цей боді стане найкращим подарунком для вашої дитини, який буде зберігатися як пам'ять про її перший Новий рік.

Не вагайтесь! Зробіть свято вашої дитини найбільш незабутнім і радісним моментом. Замовте наш унікальний Боді новорічний для вашої дитини.

Одиниця виміру
боді
Вкажіть стать
хлопчик
11081
komplekt
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається