Комплекти та набори одягу для новонародженого у пологовий будинок | HappyKids

Набори до пологового будинку


Найкращі набори до пологового будинку

Саме цим принципом і керуються усі дбайливі батьки. Причому заздалегідь, ще до появи малюка. І саме тому вони вирішують купити набір для новонародженого в роддом в магазині НappyКids.

Набори для пологового будинку

В інтернет-магазині українського виробника дитячого одягу вибирайте комфортні та зручні набори для новонароджених в роддом:

 • Для хлопчиків та дівчаток – моделі відрізняються кольорами та дизайном.
 • Будь-який набір для новонародженого в роддом ви зможете замовити з індивідуальним написом або малюнком. Це допоможе підкреслити індивідуальність вашої дитини, зробить її чарівною не тільки для вас, а й оточення.
 • Одяг для дитини в пологовий будинок може бути чудовим, і що найголовніше – актуальним подарунком для малюка. Це прекрасна ідея для корисного презенту із боку родичів та близьких.

Практичний набір для новонароджених в роддом – що знадобиться

Безперечно, це боді, повзунки, шапочки тощо. Але набагато практичніше купити набір одягу для дитини в пологовий будинок, який містить у собі багато різноманітних речей. Наприклад, це може бути м'яке, приємне до тіла боді з натуральної бавовни, шапочка, а також штанці абоспідничка з фатину.

Крім того, набір дляновонароджених в роддом стане чудовим вбранням на виписку мами та дитини, в якому малюк вирушить додому при повному параді. А ще, в красивому одязі ви зможете зробити чудову фотосесію. Адже такий комбінезон, футболка та штанці можуть мати оригінальні написи або символи. Все залежить від ваших побажань та фантазії.

Набір для новонароджених в роддом – робимо правильний вибір

А як інакше? Адже саме від цього багато в чому залежить те, наскільки вдалою та успішною буде ваша покупка.

 • Наші набори до пологового будинку не тільки виконують практичну функцію, але й є стильним, оригінальним та прекрасним вбранням для хлопчика чи дівчинки.
 • Набір для новонароджених в роддом може складатися з кількох схожих предметів. Це дозволяє молодій матусі не витрачати час і сили на прання. Достатньо, просто вибрати новий за необхідності!
 • Є різні набори до пологового будинку – для хлопчиків та дівчаток, адже всі малюки однаково потребують комфорту та турботи, особливо у перші дні життя.

Одяг для дитини в пологовий будинок НappyКids

Звернувшись до нас, ви безперечно будете раді:

 • Високій якості всієї продукції, що представлена в каталозі.
 • Демократичним цінам, які дозволяють купити набір для новонароджених в роддом без шкоди для сімейного бюджету.
 • Швидкій доставці, завдяки якій, навіть якщо забарилися з таким необхідним і корисним придбанням, ви отримаєте замовлення вже на другий-третій день.
 • Ми робимо все, щоб дитина та її батьки були абсолютно спокійні, задоволені та щасливі. Звертаючись до нас, щоб купити набір одягу для дитини в пологовий будинок, ви приймаєте абсолютно правильне рішення.
 • Адже засновниками нашого інтернет-магазину є матусі, які на своєму досвіді знають і розуміють, що насправді потрібне малюкам, і що принесе їм радість!

А якщо у вас виникнуть труднощі із вибором відповідного набору для новонароджених в роддом, вам з великим задоволенням прийдуть на допомогу наші кваліфіковані продавці-консультанти.