Картки та стікери для фото | Інтернет-магазин HappyKids

Картки та стікери для фото


Діти так швидко ростуть і змінюються! Як зупинити мить, як не забути першу посмішку і перший крок, смішні слівця та улюблені іграшки синочка або донечки? Зберегти найприємніші моменти перших років життя малятка допоможуть гарні знімки та чудові картки для щомісячної фотосесії малюка.

Картки з місяцями для дітей HappyKids

Перші дні життя, хрестини, маленький день народження кожного місяця, перше святкування Нового року – всі ці та багато інших подій збережуться в пам’яті завдяки оригінальному набору «Картки для фото по місяцях». На картонних листівках щомісяця можна відзначати цікаві події, записувати зріст і вагу, перші кроки або перші слова крихітки. Картки для щомісячної фотосесії оформлені за різноманітною тематикою для записів прекрасних моментів життя малюка «Я зростаю», «Ти наш космос», «Super girl».

 

Наліпки та картки для щомісячної фотосесії – цікаві ідеї 

Ми так любимо фотографувати наших діток – тож у пригоді вам стануть оригінальні наліпки для фото по місяцях з приємним кумедним дизайном. Завдяки гарному оформленню фотознімків стікерами та наліпками, картками для щомісячної фотосесії малечі, ви отримаєте масу приємних емоцій. Через кілька років з радістю будете згадувати потішні та зворушливі епізоди з життя найголовнішого чоловічка у вашому житті.