Футболки з принтом з написом для дідуся | HappyKids

Для дідусів


Що подарувати дідусеві на день народження

У каталозі інтернет-магазина Happykids представлено оригінальні ідеї та пропозиції, що подарувати дідусеві на день народження. Ці поради та приклади чудово підійдуть для взаємних подарунків – і дідусеві, і улюбленим онукам. 

Найкращий подарунок для дідуся

Що може бути краще – замовити у подарунок дідусеві футболку з приємними написами, а маленькому онуку боді з теплими словами про найулюбленішого дідуся.          

  • Згадаємо у написі на футболці для дідуся улюблений фільм або назву команди чи спортсмена, якщо дідусь вболівальник.  

  • Купити у подарунок для дідуся можна футболку з жартівливими фразами «Дідусь авторитет», «Наш дід не стар, він Superstar».   

  • Підкресліть у подарунку дідусеві, що ваш малюк росте у щасливій родині – «Дідусь мене любить», «Дідусь та улюблена онука».  

  • Сімейні та парні варіанти футболки для дідуся та малечі з однаковим принтом можуть бути чудовим варіантом для сімейної прогулянки або фотосесії.  

Подарунок дідусеві Happykids  

Немає якихось особливих правил, який напис нанести на футболку для дідуся. Все в межах вашої фантазії і побажань. Будь-яку ідею подарунка дідусеві ви можете доповнити своїм малюнком, змінити напис або зробити повністю свій варіант. На нашому сайті для кожного товару є спеціальний конструктор, який за кілька хвилин допоможе вам створити та замовити оригінальну річ.

Вибирайте футболку потрібного кольору та розміру, вказуйте текст. І будьте впевнені, що такого чудового подарунка для дідуся не буде більше ні в кого.