Набір 12 боді для фото по місяцям хлопчикам | HappyKids

Набір 12 боді для фото по місяцям хлопчикам


Набір 12 боді для фото по місяцях хлопчикам

Боді по місяцях хлопчику – найкомфортніша білизна для малюків. Вона не сковує рухів і не створює зайвих шарів одягу. Коли малюк починає перевертатися, стає активнішим і рухливішим, сорочечки та пелюшки можуть викликати зайвий дискомфорт.

Боді по місяцях хлопчику – красиві фото новонародженого

Крихітці зручно – завдяки застібкам знизу можна змінити підгузок, не роздягаючи повністю хлопчика. Боді легко одягати та знімати, воно не обмежує рухів, надаючи ручкам і ніжкам дитини свободу руху. Асортимент боді для хлопчиків дає змогу підібрати ідеальний набір для зворушливої фотосесії. Чудові фото гарантовано!

Як замовити 12 боді хлопчику від HappyKids

Можливе замовлення іменних боді по місяцях для фото за вашими ескізами. Перед замовленням обов'язково уточніть параметри – довжину рукава, малюнок та колір боді, мову та колір напису. Ви маєте можливість визначитися з комплектацією сету – 12 боді по місяцях хлопчику або набір з 6 чи 3 боді. Замовити моделі з довгим і коротким рукавом, на кнопочках, однотонні й кольорові, з написами або цифрами.

Іменні боді по місяцях хлопчику – для фото

Оригінальні фото у боді по місяцях хлопчикам допоможуть щоразу створювати чудову домашню фотосесію, яку можна прикрасити аксесуарами та декором. А боді з якісної 100% бавовни ще й універсальні, адже їх приємно носити в будь-яку пору року. Купити річний набір 12 боді по місяцях для фото хлопчику – це зручно та вигідно!