Боді на перший день народження хлопчику | Інтернет-магазин HappyKids

На перший день народження хлопчику


Магазин HappyKids пропонує великий вибір дитячого одягу на перший день народження хлопчику. Ви можете підібрати костюми та комбінезони, футболки та ромпери, комплекти боді по місяцям хлопчику на день народження. 

Комплект – чудовий подарунок на 1 рочок хлопчику

Дитячий одяг на перший день народження хлопчику найкраще вибирати у наборі кількох предметів. Це полегшує батькам питання підбору поєднаних речей для малюка. Що може бути у такому комплекті одягу для хлопчика:

  • Сліп-чоловічок, футболка та штанці.
  • Комбінезон із шапочкою.
  • Штанці та ромпер, шкарпетки.
  • Боді дитячий іменний, штанці та іграшка. 

Подарунок на 1 рочок хлопчику  

Дитячий одяг на перший день народження хлопчику від українського виробника HappyKids виготовляється виключно з м'яких і приємних до тіла матеріалів. Склад тканини – завжди 100% натуральна бавовна, яка ідеально підходить для ніжної шкіри немовлят. Вона має оптимальну повітропроникність і гігроскопічність, гіпоалергенна та не викликає подразнення під час зіткнення з тілом.

Що подарувати хлопчику на 1 рочок?

Ви сміливо можете замовляти у подарунок на перший день народження хлопчику будь-який одяг з нашого каталогу та не хвилюватися стосовно його якості. 

А ще нагадуємо – якщо ви розгубилися у виборі або вам потрібна порада щодо одягу на день народження 1 рочок хлопчику, сміливо звертайтеся до наших консультантів. Ми з радістю підкажемо все, що вам хотілося б дізнатися.