Хрестильні набори для хлопчиків та дівчаток в Україні | HappyKids

Хрестильні набори для янголят


Хрестильний набір для хрещення янголят

Усвідомлюючи таємний зміст обряду, батьки особливо трепетно вибирають набір для хрещення немовляти. Адже хрещення – надзвичайно важлива подія, це здобуття духовного покровителя людини та хрещених батьків.

Милі хрестильні набори HappyKids для дівчаток

Хрестильне вбрання для крихітних дівчаток відрізняється особливою ніжністю. Саме милі написи роблять набір для хрещення святковим та урочистим, що підкреслює важливість обряду.

  • Святковий набір для хрещення білого кольору з ініціалами або ім’ям у віночку – неймовірно гарний дитячий одяг для хрещення.
  • Зворушливий хрестильний комплект «Янголятко» – набір для хрещення складається з боді, шапочки, іменних шкарпеток.
  • Додатково хрестильний набір дівчинці можна доповнити бантиками з крильцями, замовити пишну спідничку з фатину, додати комбінезон.

Хрестильний набір для хлопчиків в Україні

Хрестини неповторна подія, і є лише єдина можливість зберегти в пам'яті трепетні хвилини про гарне свято – внутрішньо налаштуватися на урочистості, купити набір для хрещення HappyKids для хлопчика та влаштувати пам’ятну фотосесію.

  • М'який зручний хрестильний набір для хлопчика – іменний, з принтами у вигляді крил. У комплекті комфортний чоловічок-сліп, шапочка, крихітні шкарпетки.
  • Милий набір для хрещення «Я ваш янголятко» з боді, шапочкою, м’якими шкарпетками.
  • Купити набір для хрещення можна в комплекті з будь-яким іншим іменним одягом для немовляти.

Святковий хрестильний набір з крижмою

Рекомендуємо купити набір для хрещення з крижмою, яка вважається особистим оберегом людини на все життя, захистом та заступництвом вищих сил. Крижма у хрестильному наборі має бути обов'язково новою, з натуральної тканини білого кольору.

Іменна крижма з ініціалами або ім'ям дитини – чудова можливість зробити набір для хрещення індивідуальним першим одягом, з яким стикається немовля після триразового занурення у купіль. Традиційно купити набір для хрещення та крижму можуть хрещені малюка та батьки або придбати у подарунок рідні.

Набори для хрещення для дівчаток та хлопчиків

Купуйте та даруйте на хрестини справді цінний одяг та унікальний набір для хрещення, які гідні стати сімейною реліквією, захистом у складні моменти життя. 

Щоб замовити та купити набір для хрещення, скористайтеся на сайті спеціальними фільтрами: вік дитини, довжина рукава боді чи сліпу, модель шапочки – з відворотом або з вушками, відкриті чи закриті ніжки, довгий чи короткий рукавчик. Набір для хрещення можна замовити з певним кольором іменного напису, вказати ім’я малюка та гарні слова.