Дитячі іменні боді для малюків і новонароджених в Україні - Happykids

Іменні боді


Друзі, близькі та рідні щиро радіють появі малюка в родині. Маленькій дитині відразу потрібно багато одягу. І як же приємно власноруч створити для свого малятка чудовий іменний одяг з ласкавим написом його імені, красивими принтами та милими зображеннями.

Іменні боді для свята та фотосесії

Радимо замовити в нашому інтернет-магазині HappyKids іменні боді для маленьких хлопчиків та дівчаток. Іменний одяг для малюка стане у пригоді одразу для виписки, потім для хрещення дитинки. У нарядних іменних боді можна щомісяця проводити фотосесії, спостерігаючи за ростом малюка. Використовуючи додаткові аксесуари, цікаво влаштувати сімейну святкову фотосесію в унікальних іменних боді.

Іменні боді HappyKids у подарунок

Якщо вагаєтеся і не знаєте, що подарувати новонародженому малюку, не сумнівайтеся – для мами і тата іменне боді буде приємним подарунком для малятка, знаком уваги та турботи до сім’ї. Скористайтеся нашими ідеями та пропозиціями оформлення іменних боді, сліпів, футболок для малюків або вигадайте власні ескізи. Вибирайте колір дитячого одягу, забарвлення принтів, потішні слова, вказуйте ім’я малюка. Визначайтеся з розміром та фасоном іменного боді та замовляйте. Будемо раді допомогти слушними порадами.

Іменні боді для малюків 

Формуючи гардероб маленької чоловічки, слід обов'язково купити боді для малюків. Адже вони такі гарні та симпатичні, до того ж практичні та зручні. Виготовляються іменні боді з написом із безпечних матеріалів.

Веселі дитячі боді для маленьких дітей

Купити боді в Україні для малюків можна за доступними цінами. Завдяки зручним застібкам на кнопках, дитячі іменні боді легко розстебнути та змінити памперс, не завдаючи дитині дискомфорту.

  • Дитячі боді для малюків – у такому одязі дитина легко рухається, не потрібно турбуватися, що кофтинка виб'ється з-під штанців.
  • Іменні боді з довгим рукавом – добре підходять для прохолодного часу, в них тепло та затишно.
  • Пісочники та іменні боді з коротким рукавом – дитячі чудо-бодіки дозволяють малюкові почуватися комфортно.
  • Прикольні іменні боді з написом – вільні та зручні, добре стираються, ніжна тонка бавовняна тканина не дратує шкіру малюка.

М'які іменні боді з написом для новонароджених

Для молодих батьків купівля дитячого одягу – це приємний клопіт та відповідальне завдання. Оригінальні іменні боді для новонароджених дітлахів – найпрактичніша річ у дитячому гардеробі. Рекомендуємо купити боді з написом для найменших місяців або в комплекті на 12 місяців першого року життя. Не варто купувати багато речей одного розміру. Розумніше купити набір боді на 12 місяців різних розмірів та кольорів.

Дитячі іменні боді в магазині Happykids

У нашому каталозі можна вибрати та купити боді для маленьких хлопчиків та дівчаток з урахуванням атрибутів виробу: розмір, колір боді з написом, відтінок тексту, малюнку чи принта. А якщо у ваших друзів з'явився малюк, і ви не знаєте, що подарувати, сміливо можете замовити та купити боді з написом, кумедним логотипом, зображеннями звірят. Зайвим такий унікальний подарунок не буде!