Дитячий одяг для свят на рочок | Інтернет-магазин HappyKids

На перший день народження


На перший день народження – одяг на 1 рочок 

Одяг на день народження 1 рочок має бути милим та гарним, а подарунки для новонароджених – практичними та пам'ятними. Адже найважливішим першим ювілеєм в житті малюка та його батьків вважається саме 1 рік. 

Що подарувати на 1 рік – ідеї HappyKids

Перший день народження – це казковий вік, коли карапуз робить свої перші кроки, вимовляє перше довгоочікуване «мама», пізнає світ. Прекрасний подарунок для новонароджених – костюм на рочок, комбінезон або чоловічок. Добре якщо перед покупкою дарувальник поцікавиться у мами стосовно одягу на день народження на 1 рочок дитині. Постарайтеся не помилитися з розміром.

Дитячий одяг для свят

Якщо ви не знайомі з дитиною, а запитувати батьків, який купити подарунок ніяково, порадьтеся з нашим консультантом стосовно одягу на день народження 1 рочок дівчинці або хлопчику. 

В нашому магазині ви зможете купити подарунки для новонароджених на 1 рочок, 6 місяців або іншу дату. Пропонуємо замовити та купити подарунок на 1 рік дівчинці з її ім’ям або самостійно укомплектувати гарний набір одягу на день народження 1 рочок маленькому хлопчику.

Що подарувати дитині на 1 рік?

Одяг на день народження 1 рочок для юної принцеси може стати дійсно королівський іменний комплект у вигляді нарядного боді з повітряною спідничкою з фатину. 

Адже маленькі дівчатка – це справжні казкові феї! Святкові боді, футболки з крильцями з оригінальними принтами та милими написами «One», «Мінні», «Єдиноріжка» – чудові ідеї стосовно того, що подарувати крихітці на 1 рік.  

Який подарунок купити на 1 рік?

Дитячий одяг для свят на 1 рочок маленькому хлопчику особливо не відрізняється від подарунка дівчинці. Можна вибрати у подарунок для новонародженого малюка футболки з потішними написами «Мені 1 рочок», «I'm this many», «I am wild ONE». 

Чудовий презент – костюм на рочок хлопчику зі штанцями та боді з довгим рукавом або коротким. Малюки люблять все кумедне, тому їм сподобаються милі подарунки з прикольними шапочками з вушками, м’які іграшки та інші аксесуари, які також можна купити в нашому магазині HappyKids.