Боді для новонароджених дівчаток | Інтернет-магазин HappyKids

Іменні боді для дівчаток


Іменні боді для дівчаток  

В нашому магазині ви можете замовити та купити унікальні іменні боді для дівчаток. Оригінальні боді – це комфортні моделі з короткими, довгими рукавами для домашніх, повсякденних і святкових образів.

Зручні боді з іменем та красивими принтами

Іменні боді для дівчаток виготовляються з різноманітними принтами – ласкавим написом імені, прізвищем та цифрою, гарними зображеннями героїв мультфільмів та казкових персонажів, жартівливими написами. Ви можете разом з іменним боді для дівчаток замовити інший одяг з іменем дівчинки – м’які шапочки, носочки, футболки. Колекції дитячого одягу постійно оновлюються, змінюється дизайн, додаються моделі з новими яскравими принтами.

Бавовняний трикотаж Happykids

Дитяча шкіра дуже ніжна і чутлива, тому як український виробник якісного дитячого одягу, ми відповідально ставимося до вибору тканин. Красиві комплекти та іменні боді для дівчаток виготовлені з високоякісного трикотажу. Гіпоалергенна м'яка тканина пропускає повітря, дає змогу шкірі дихати та дарує комфорт у будь-яких умовах.

Чудові іменні боді для новонароджених дівчаток 

Ми знаємо, як ретельно мами обирають перший одяг для крихіток, тому створюємо дитячий одяг з особливою турботою та увагою. У каталозі, крім іменних боді для дівчаток, ви знайдете зручні комплекти, набори та костюми для немовлят до року. Вибирайте принти, визначайтеся з моделями та відтінками іменних боді для дівчаток та збирайте перший гардероб малечі разом з Happykids.