Базові однотонні футболки для дітей та дорослих Happy Kids

Футболки базові для дорослих


Базові футболки для дітей та дорослих

Однотонні футболки – базові моделі для дітей та дорослих. Різноманітність кольорів дає змогу вибрати улюблену модель. Базові дитячі футболки і для дорослих чудові як одяг для дому та прогулянок, зручне доповнення до іншого одягу.  

Однотонні дитячі футболки

Футболки вільного крою з короткими вшитими рукавами та круглим вирізом горловини – класичні варіанти, найбільш зручні. Виріз горловини хорошої футболки зазвичай оформлений бейкою, щоб тканина не розтягувалася. 

Однотонні дитячі футболки HappyKids з бавовни надзвичайно м'які та приємні на дотик, не сковують рухи, забезпечують найбільший комфорт. 

Достатньо купити кілька базових футболок різних кольорів, вони урізноманітнять повсякденний гардероб, і ваша дитина матиме красивий вигляд.  

Базові футболки для дорослих 

Однотонні футболки для дорослих мають гарний вигляд на фігурі будь-якої комплекції. Базова футболка – це футболка без малюнків, що відповідає кільком параметрам:

Крій – футболки прямого вільного крою з круглим вирізом горловини. 

Розмір – базову футболку слід підібрати правильно, щоб вона не сковувала рухи, приховувала недоліки та підкреслювала достоїнства фігури. 

Довжина – достатня, щоб заправляти в джинси або шорти, і така, що прикриває живіт, якщо підняти руки.  

Склад – бавовна є ідеальною для футболок. Що щільніша тканина, то довше прослужить однотонна футболка. 

Бавовняні базові футболки HappyKids не тільки приємні до тіла, а й не деформуються, зберігаючи форму після багаторазового прання.

Базові футболки HappyKids на кожен день

Однотонні футболки зручні на кожен день, для відпочинку на природі, поїздок на дачу, занять спортом або фізкультурою в школі. 

Також у каталозі можна купити набори футболок, красиві ромпери та однотонні футболки з крильцями для дівчаток. 

Вибирайте одразу кілька базових футболок різних кольорів – яскраві, світлі або темні, дитячі та дорослі розміри. 

Однотонна футболка – дійсно незамінний вид одягу від народження і до самої старості. Тому, чим більше їх буде у вашому гардеробі, тим краще.

Вони зігріють взимку і врятують від літньої спеки. Кумедний напис на однотонній дитячій футболці підкреслить її індивідуальність. А яскравий принт базової футболки для дорослих приверне увагу оточення.