Готові подарунки новонародженим готові бокси та комплекти | HappyKids

Подарунки новонародженим


Подарунки новонародженим 

Вибір подарунка для новонародженого, який зможе порадувати дитину та її батьків, є одним із найважливіших питань перед візитом до крихітки. Пропонуємо ознайомитися з готовими наборами у подарунок новонародженим хлопчикам та дівчаткам. 

Подарунок для новонародженого HappyKids

Народження малюка – це чудова подія, яка завжди пробуджує трепетні почуття у всіх рідних і близьких. Але не завжди з'являється час і можливість вибрати сувенір або іграшку самостійно, а тим паче одяг для немовляти у подарунок новонародженому. 

У каталозі можна вибрати готовий подарунок для новонародженого з гарними принтами та милими написами у різноманітній комплектації. 

  • Набір іменний – штанці, боді, шапочка, іграшка іменний зайчик.
  • Набір аксесуарів – спідничка, шкарпетки, бантик для новонародженої дівчинки.
  • Чудові комплекти з написами «Татова киця», «Янголятко», «Татка син».
  • Набір для новонародженого «Я люблю маму і тата», «Наше щастя».

Готові подарунки новонародженим – чому це найкращий варіант

По-перше, це кілька цікавих подарунків в одному. По-друге, набір охоплює одразу кілька потреб – боді, сліп, шкарпетки, шапочка, антицарапки. По-третє, подарунок новонародженому – це диво сюрпризу! 

Тож ми раді запропонувати вам різнопланові набори на народження малюка: від простих комплектів до великого подарункового боксу з пелюшкою, іграшкою, гризунцем, трендовою пустушкою! 

Наші подарунки новонародженим у вигляді готових комплектів – справжня мрія для бабусь та дідусів, родичів немовлят. Можливо, вам сподобається і ви знайдете те, що шукали!