Пелюшка-календар | Інтернет-магазин дитячого одягу HappyKids

Пелюшка-календар


Найдорожче в житті кожної сім'ї – це спогади про диво народження дитини, перші години, дні та місяці життя малечі. Залишити ці спогади назавжди у вашому серці допоможуть дитячі фотосесії, які можна нестандартно оформити за допомоги пелюшки-календаря та інших цікавих аксесуарів.     

Оригінальні фотопелюшки HappyKids 

Пам’ять про першу посмішку, перший крок, перше слово дбайливо збережуть фотознімки та записи. Ідеї оформлення підкажуть різноманітні наліпки, чудові дитячі альбомчики, гарні пелюшки-календарі. Ніжний вигляд має пелюшка-календар для фотосесій щомісяця або фотопелюшка з цифрами по квадрату. Можна також замовити гарну іменну пелюшку-календар з серденьком та цифрами. За дизайном фотопелюшки гарно поєднуються з комфортним дитячим одягом, який ви можете придбати в нашому магазині.

Чудовий подарунок – пелюшка-календар

Звичайно, щасливим батькам хочеться зберегти в пам'яті найдрібніші подробиці, пов'язані з народженням малюка та новим етапом життя сім’ї.

Радимо купити фотопелюшку та милий декор для дитячої фотосесії у нашому магазині HappyKids у подарунок вашим друзям або рідним. Через роки унікальна колекція дорогоцінних спогадів доставить чимало приємних хвилин як батькам, так і дитині, що подорослішала.