Популярні набори для дівчат | Інтернет-магазин HappyKids

Популярні набори для дівчат


Дівчатка – майбутні королеви! Вони заслужили наймодніші та найкрасивіші речі з народження! Вибирайте популярний набір одягу для дівчат – розкішний подарунок на народження принцеси. Ваша дівчинка буде чарівна!

Особливості набору одягу для новонародженої дівчинки

Комплектація базових наборів різноманітна. Але обов’язковим елементом набору для дівчат є боді, сліпи або чоловічки. У такому одязі крихітка почувається набагато комфортніше, незалежно від свого положення та рухливості.

Найголовніша перевага боді та чоловічків перед іншим одягом для новонародженої дівчинки – надійна фіксація на тілі та зручність при одяганні та роздяганні дитини.

Як вибирати набори для дівчат

У гардеробі новонародженої дівчинки мають бути моделі з коротким і довгим рукавом. Боді з коротким рукавом гарні для літа, а також під костюм або комбінезон. Набір чоловічків з довгим рукавом часто використовують замість кофтинок, вдома, на прогулянці або на вихід. Зручніший одяг для перших 6-12 місяців життя дитини просто неможливо уявити.

Набори одягу для дівчинки у подарунок

Гарний набір для дівчинки – найбажаніший подарунок для мами та її маленької донечки! У каталозі ви можете вибрати найрізноманітніші набори для дівчат – ошатні, з патріотичними написами, оригінальними принтами та милими малюнками. Замовляйте іменні набори для вашої улюбленої дівчинки – боді та сліпи, штанці, шапочки та шкарпетки. У нас тільки якісний одяг і стильні аксесуари!