Baby Book - книга для записів про малюка | Інтернет-магазин HappyKids

Baby Book


Гарний альбом для немовлят BabyBook допоможе зберегти найважливіші, найдорожчі, найцінніші спогади про перший рік малятка. Діти ростуть дуже швидко, а фотоальбом із записами збереже для сімейної історії найщасливіші миті життя улюбленого малюка. 

Моя маленька історія Baby Book

В альбомі є місце для розповідей про те, як дитину купали, укладали спати та годували. Гарно оформлені сторінки Baby Book для фото та відбитків ніжок, для листівок, бирки з пологового будинку! Альбом для немовлят має щільний папір, стильні ілюстрації, компактний практичний формат А5. Декор HappyKids чудово поєднується зі стікерами «Я росту», наліпками для фото по місяцях.

Альбом для немовлят – перший рік разом

Милий альбом для немовлят Baby Book для записів про новонародженого допоможе зберегти пам'ять про кожну дорогоцінну хвилину, не упустити навіть найдрібніші подробиці. Вклеюйте фотографії, залишайте замітки: слідкуйте за розвитком своєї дитини день за днем, сторінка за сторінкою! Книга про новонародженого видана у різних варіантах – для хлопчиків та дівчаток, від народження до 5 років.

Альбом Baby Book – найсолодші миті

Що відчула мама, коли дізналася про вагітність? Коли у малюка виріс перший зубчик? Коли був зроблений перший крок? Як відсвяткували перший день народження? Тепер всі найдорожчі та важливі спогади можна зберегти у Baby Book – записати в альбом для немовлят цікаві історії, вклеїти в нього красиві, зворушливі та смішні сімейні фотографії. 

 

У ваших родичів або друзів народився малюк? Подаруйте їм на честь цієї прекрасної події красивий дитячий альбом для немовлят на перший рік донечки або на перший рік синочка! Так приємно перегортати сторінки BabyBook з фото та милуватися своєю дитиною! Пройде час, і ви разом згадаєте, як все починалося!