Іменні дитячі іграшки | Інтернет-магазин HappyKids

Іменні іграшки


Іменні іграшки 

Іменні м’які іграшки для малюків дуже приємні на дотик, не завдають шкоди маленькій дитині. У нашому інтернет-магазині HappyKids ви можете замовити не тільки унікальний дитячий одяг з вказанням імені новонароджених хлопчиків та дівчаток, а також гарні іменні іграшки для малечі. 

Іменні м’які іграшки HappyKids

Пропонуємо створити за власним дизайном комплект для малюка в єдиному стилі – оригінальні іменні м’які іграшки для вашого улюбленого малюка разом з іменним дитячим одягом. М’які іграшки можна замовити різних кольорів та відтінків так, що вони поєднувалися з основним одягом для дитини. 

Можна використати потішні іменні іграшки та інші аксесуари для фотосесії. Щомісяця, на фото ви зможете побачити, як зростає крихітка, і завжди поряд – кумедна м’яка іграшка.

Іменні іграшки для дітей у подарунок

Чудовим подарунком для малечі стануть гарні іменні іграшки – котик, ведмежа, зайчик. Приємно власноруч укомплектувати гарний подарунковий набір на день народження – дитячий одяг з ласкавим написом його імені. 

А іменна іграшка для дитини стане приємним сюрпризом для мами і тата, бабусі та дідуся новонародженого. І як знати, можливо, саме ця перша іменна іграшка стане найулюбленішою у вашого племінника або похресниці, якщо ви вирішите зробити такий теплий подарунок малечі.