Костюми для дівчаток | Інтернет-магазин дитячого одягу HappyKids

Костюми для дівчаток


Красиві дитячі костюмчики для дівчаток 

Як і будь-який дитячий одяг, костюмчики для дівчаток слід вибирати дуже ретельно, враховуючи вимоги дитячої гігієни, керуючись власним здоровим глуздом і естетичними уподобаннями. 

Костюмчики для новонароджених дівчаток

В магазині НappyКids ви можете купити класичні дитячі костюмчики для дівчаток – світшот та штанці, а також замовити іменний світшот з лосинами, нарядний світшот з баскою. Незалежно від зовнішнього вигляду та комплектації, дитячі костюмчики для дівчаток відповідають наступним вимогам:  

  • Дизайн та пошив одягу для малечі продуманий, дозволяє крихітці вільно рухатися.      

  • Комфортні дитячі костюмчики для дівчаток мають м'які шви, спрямовані рубцем назовні, щоб не дратувати та не натирати тонку дитячу шкіру. 

  • Стильні костюмчики для новонароджених дівчаток виготовляються тільки з натуральних матеріалів, які добре вбирають вологу та забезпечують хороший повітрообмін.      

Нарядні костюмчики для дівчаток НappyКids

У більшості випадків батьки вибирають дитячі костюмчики для дівчаток ніжних тонів і дизайну. Найчастіше в гардеробі донечки лідирують пастельні та нейтральні відтінки, використовуються жовті та бежеві кольори. Нарядні костюмчики для дівчаток вибирають рожевого, червоного, коралового кольорів або комбінують контрастні відтінки.  

             

Ошатні костюмчики для дівчаток немовлят прикрашаються гарними принтами та потішними словами, милим написом імені немовляти. Поширені малюнки у вигляді квітів і сердечка. Нарядні костюмчики для дівчаток можуть містити декоративні елементи – спеціальні банти, коміри, волани та баски. Всі додаткові елементи надійно прикріплені до самого одягу, щоб дитина не змогла самостійно відокремити їх та занести в рот. Адже у цьому сенсі питання безпеки є пріоритетним.