Боді та футболки з принтом для тат | Інтернет-магазин HappyKids

Для татусів


Подарунки для татусів

Що можна подарувати на день народження татові? На це питання є проста відповідь – футболка з гарним принтом або унікальним написом завжди буде доречна і зворушить навіть найсуворішого тата. 

Що подарувати татові на день народження

Гарний подарунок для тата на день народження можна створити за власним дизайном – допоможуть у цьому товари інтернет-магазина Happykids, українського виробника іменного одягу для дітей. Хочете, щоб ваша родина – і дітки, і тато були модними, подаруйте всім сімейні футболки з однаковими принтами у стилі family look або іменні боді та футболки.

Подарунки для татусів та малюків Happykids  

Загалом, не так важливо, що подарувати татові на день народження – більш значущим є справжня увага та оригінальність подарунка. Спробуйте вигадати  цікавий напис на футболці або дотепний вислів:

  • Це може бути улюблена фраза тата або влучне висловлювання.   

  • Патріотичні принти «Все буде Україна».

  • Гумористичні фрази – «Тато все може». 

  • Підкреслить важливість тата у родини теплими словами «Найкращий тато», «Батько найкрасивішої дочки», «А у мене найкращий син». 

Що можна подарувати на день народження татові

Нагадайте про ніжні почуття тата до малюків та зробіть у подарунок для тата на день народження боді малюку з милими написами – «Принцеса татка», «Найкращий татка подаруночок це Я», «У мене найсильніший і красивий татко». Приємним подарунком для тата стане футболка зі згадкою про його хобі або улюблені справи «Кращий рибалка», «Пильний мисливець». Можна придумати щось нестандартне з професійними досягненнями або додати трішки гумору, наприклад «Big Boss».