Набір 12 бодік по місяцях для фотосесії | Інтернет-магазин HappyKids

12 боді по місяцях для фотосесії


Набір 12 боді по місяцях для фотосесії 

Дитяча фотосесія – справа відповідальна та не проста, особливо якщо ви хочете фотографувати малюків до 1 року. Ще складніше зробити серію фото, що показують процес дорослішання малятка. Оригінальні ідеї для фотосесії дитини підкажуть красиві набори 12 боді по місяцях – ви обов’язково зробите яскраві та зворушливі кадри.   

Боді для щомісячної фотосесії малюків – ідеї 

Ідей для фотосесії дитини досить багато, хоча принцип у всіх приблизно однаковий. Крихітку укладають на м'який пледик, в коляску, колиску або спеціальний кошик, щоразу використовуючи набір 12 боді по місяцях. Кадр доповнюють милими аксесуарами в ніжних тонах. Це можуть бути м'які іграшки, яскраві картки та картинки. Якщо винахідливо та творчо підійти до фотосесії, можна створити справжній комікс. Ось малюк летить на повітряній кулі, а ось він – маленький кулінар. 

Комплекти 12 боді по місяцях для малечі

Проводячи фотосесію дитини, спробуйте обіграти на фото цікаві образи: рибалка, мрійник в хмарах, музикант або принцеса. Чудовою ідеєю стануть фотографії хлопчика або дівчинки у гарних боді на фоні красиво упакованих подарунків, м'яких іграшок, квітів. У нашому магазині ви можете купити набори 12 боді по місяцях з різноманітною тематикою:

 

  • Патріотичні та з державною символікою. 

  • З кумедними написами та потішними зображеннями тваринок.

  • Святкові новорічні сліпи та боді.

  • Іменні боді 12 місяців для новонароджених дівчаток та хлопчиків. 

Набори 12 боді по місяцях HappyKids  

Гарні набори боді по місяцях можна укомплектувати іншим дитячим одягом для малюків – костюми, фатинові спіднички, затишні сліпи. Рекомендуємо на фотосесії зробити акцент на безпосередності та милих рухах малюка. А красивий гардероб з 12 боді по місяцях та аксесуари допоможуть отримати яскраві та соковиті зображення.