Боді та сукні для дівчаток | Інтернет-магазин HappyKids

Боді та сукні


Боді та сукні для маленьких дівчаток

Боді для новонароджених дівчаток – чудова натільна білизна, яка не виправляється з повзунків або штанців, не збирається на спинці крихітки великою грудкою. Це найзручніший одяг для малечі.

Зручні боді для новонароджених дівчаток

У нашому магазині можна купити різноманітні моделі боді: з довгим рукавом або коротким, боді-майку або боді-водолазку, іменні боді для маленьких принцес, нарядні боді з фатиновою спідничкою. Коли ми створювали цей комфортний одяг для своїх донечок, визначили головні моменти, які важливі нам як батькам:

  • Склад тканини – виключно натуральна без алергічних компонентів і барвників. Боді та сукні для дівчаток можна безпечно використовувати як спідню білизну, що контактує зі шкірою.  

  • Зручний крій та ергономічні кнопки, які спрощують процес одягання. 

  • Красиві, ошатні боді та сукні для маленьких дівчаток мають красивий вигляд і в житті, і на фото.

  • Декор у вигляді принтів та зображень якісний, не погіршує зручність моделі та гігроскопічні властивості тканини.

  • Боді для новонароджених дівчаток не втрачає первісного зовнішнього вигляду після прання. 

Колекція одягу для малят HappyKids 

Ми створюємо дитячий одяг лише такий, який нам самим хочеться замовити. Адже, гарне вбрання для малечі – це стиль з перших днів життя. Обирайте м'які боді та сукні для дівчаток яскравих і ніжних кольорів, з персонажами мультфільмів, звірятами та текстовими принтами, ласкавим написом імені вашої крихітки, потішними написами. Дивіться каталог інтернет-магазину українського виробника і замовляйте комфортні боді та нарядні сукні для дівчаток додому.