Затишні іменні боді для новонародженого хлопчика - Happykids

Іменні боді для хлопчиків


Іменні боді для хлопчиків

Дитячі іменні боді для хлопчиків одягають крихти з перших днів життя. На відміну від пелюшок з минулих часів, бодік пошитий так, що завдяки застібкам можна зручно змінити памперс, не роздягаючи малюка.

Веселі боді для хлопчиків  

Внаслідок того, що у маленьких діток дуже ніжна шкіра, до якості тканин і барвників іменних боді для хлопчиків висуваються особливо високі вимоги: натуральні тканини, екологічні матеріали та фурнітура. Ми пропонуємо боді купити в Україні в широкому асортименті.

  • Дитяче боді з довгим рукавом – будь-якої пори року малюкові буде комфортно та зручно.
  • Милі боді для новонароджених – м'які, затишні, з правильною обробкою швів для захисту ніжної шкіри.
  • Дитячі іменні боді для хлопчиків – прикольні написи вибирають, звичайно, батьки, але й малюкові приємно, що в нього гарний одяг.
  • Оригінальні іменні боді купити можна разом із супутніми товарами та створити чудові комплекти: штани бавовняні та комбінезони, забавні шапочки з вушками, іменні шкарпетки та подряпини.

Затишні іменні боді для новонародженого хлопчика

Дитячі боді для новонароджених купити в Україні зручно по місяцях - на 12 місяців з урахуванням швидкого зростання маленьких карапузів. Наприклад, стильний набір боді на 12 місяців з ініціалами або ім'ям малюка, різного кольору, із задерикуваними написами, смішними картинками, боді з довгим рукавом з логотипами та принтами. Перш ніж купити боді для хлопчика, виберіть принт, що сподобалася на сайті і фантазуйте: вкажіть ім'я малюка, варіюйте колір виробу і написи, шрифт і довжину рукава.

Стильні супер боді для хлопчиків Happykids

Сучасні технології та творчість дизайнерів подарували нам можливість проявити почуття стилю та гарного смаку навіть у дитячому візку. Батькам завжди приємно одягти на малюка красивий дитячий одяг, зручні футболки та іменні боді для новонародженого. З креативною компанією Happykids у вас є безліч способів урізноманітнити гардероб дитини. Творіть разом із нами!