Одяг на перший день народження дівчинці, боді та комплекти | HappyKids

На перший день народження дівчинці


Найпростіше вибрати подарунок на 1 рочок дівчинці, порадившись із батьками маленької принцеси. Але якщо у вас немає такої можливості, користуйтеся нашими порадами щодо вибору подарунка на перший день народження крихітки.

Що подарувати дівчинці на 1 рочок

М’які іграшки та ляльки, дитячий одяг або дитячий телефон, м’які кубики та розвивальні ігри – усе це може бути гарним подарунком дівчинці на 1 рочок. Але в однорічних малюків ще не сформоване коло захоплень.

Їм цікаві будь-які іграшки та нові предмети. Вони можуть бути у захваті навіть від подарункової коробки або паперу, що шарудить. Але через кілька хвилин інтерес згасне, і дівчинка може зовсім забути про вручений презент.

Що купити дівчинці на 1 рочок

Щоб подарунок дівчинці на 1 рочок був корисним та оригінальним, радимо звернути увагу на красивий іменний одяг, прикрашений гарними принтами, написами. І нехай дівчинка одягне наряд лише один раз, але пам'ять назавжди залишиться на фотознімках.

Вибирайте гарний одяг на перший день народження дівчинці:

  • Святковий комплект – боді з написом «Мені 1 рік» та пишна спідничка з фатину.
  • Іменні нарядні комплекти – сліпи «Birthday Princess» з шапочками.
  • Стильні лосини для дівчинки з ошатною фатиновою спідничкою.
  • Крихітні шкарпетки, туфельки-пінетки з бантиком.

Аксесуари на перший день народження дівчинці

Бантики, обідки, пов'язки для волосся – чудові аксесуари до святкового комплекту. Можливо, у малечі ще немає копиці волосся для кісок, але все одно знайдеться локон для пишного банта. Або можна надіти просто пов’язку із симпатичною квіточкою або крильцями ангела.