Одяг з патріотичними написами від українського виробника Happykids

Патріотичний одяг


Сучасний дитячий одяг з патріотичною символікою є яскравим проявом громадянської позиції їхніх батьків. Дорослий та дитячий патріотичний одяг від українського виробника HappyKids – це не просто вимога сьогодення, а щире бажання кожного українця продемонструвати патріотичні погляди, засвідчити впевненість у незламності нашого народу.

Патріотичний одяг для дітей HappyKids

Завдяки продуманим комбінаціям відтінків, красивим зображенням, гарним принтам з українською та державною символікою, патріотичний одяг для дітей пасуватиме всім маленьким діткам – і хлопчикам, і дівчаткам: 

  • Комбінезони на кнопках «Україна – це я» у різній кольоровій гамі.

  • Дитячі футболки «Доброго вечора, ми з України», «Паляниця».

  • Святкові костюми дитячі з патріотичними написами – для дівчаток «Україночка», для хлопчиків «Українець».

  • Зручні оригінальні боді та сліпи для новонароджених «Зроблено в Україні», «Все буде Україна».

  • Стильні жіночі та дитячі футболки з патріотичним принтом «Home».

Патріотичний одяг для немовлят  

У практичних та красивих дитячих речах з якісних натуральних тканин вашому малюку буде зручно та комфортно. Популярний патріотичний одяг для немовлят – комплект боді «Маленький громадянин великої держави», штанці та шкарпетки з тризубом. Для новонародженої дівчинки можна купити гарний патріотичний одяг – футболку з крильцями, яка чудово поєднується з фатиновою спідничкою та шкарпетками. Обирайте в каталозі улюблений колір, оздоблення національною символікою та українські написи, додаткові аксесуари та створюйте гарні патріотичні комплекти для малечі.