Фемілі лук - футболки для татка з прикольними написами - Happykids

Для татка


Унікальні футболки для татусів family look

Незвичайний стиль фемілі лук уособлює у собі єдність та згуртованість сім'ї. Раніше сімейні футболки можна побачити на різних фото сетах. Останнім часом одяг family look в Україні зустрічається і на вулицях.

Family look мама, тато і син: у всіх на увазі

Стилю фемілі лук вже 100 років. Родом однаковий одяг для всього сімейства із США. Культ сім'ї настільки був популярний, що однакові речі для двох family look – мама та донька, були важливим елементом моди та стилю тих часів. Згодом до тренду підключилися і татусі, що стало модним фотографуватися в однаковому одязі фемілі лук всією родиною.

Сьогодні члени сімейства на прогулянці, одягнені в однакові речі family look – мама, тато, син та донька, безперечно, виділяються із загальної маси. Схожі сімейні футболки фемілі лук, однаковий одяг для двох, трьох членів сім'ї в Україні, схожі комплекти та світшоти, аксесуари та доповнення дуже популярні.

Фемілі лук – футболки для татка з прикольними написами

Сімейні футболки для тат family look купити в Україні можна легко та зручно у нашому каталозі іменного одягу. Вас порадують та розсмішать оригінальні написи:

  • Для люблячих татусів сімейні футболки фемілі лук зі словами вдячності Best dad in the Galaxy – для кращого тата в Галактиці.
  • Стильна футболка для тата family look – найкращого у світі Best Daddy Ever.
  • "Тато - супергерой", "Кращий у світі тато і чоловік" - ці та інші написи стануть яскравою плямою у повсякденних буднях.

Сімейні футболки для тат фемілі лук виготовлені з бавовни, відрізняються високою якістю. Написи нанесені спеціальною сертифікованою термоплівкою, стійкою за температури до 30-40°С.

Футболки family look для татка і всієї родини Happykids

Наші консультанти допоможуть підібрати стильний одяг family look, футболки для тат, однакові комплекти для всієї родини, порадять, як сформувати оригінальний і креативний імідж вашої сім'ї. Такий гарний і схожий одяг фемілі лук ідеально підійде для спільних прогулянок, дня народження дитини, веселої фотосесії.