Дитячі сліпи для новонароджених в Україні | HappyKids

Затишні сліпи


Затишні сліпи для маленьких дітей

Комбінезони-сліпи, чоловічки - це надзвичайно зручні універсальні дитячі речі, придумані дбайливими мамами. Як би малюк не рухався, він завжди залишиться одягненим, не заплутається в одязі.

Чоловічки сліпи – комфортний одяг для малюків

У маленького чоловічка, який тільки з'явився на світ, особливі вимоги до тепла, дотиків. Комфортні сліпи для найменших – найкращий одяг, який легко вдягати та знімати. Ніде нічого не тисне, натуральна бавовняна тканина зручна та практична. Щільна горловина та манжети, якісні шви сприяють збереженню початкової форми сліпу, деформації при пранні виключені.

Повнорозмірні чоловічки-сліпи, як правило, виготовляються з довгими рукавами та закритими ніжками. Маленькі розміри мають закриту п'яточку та закриті ручки-антицарапки. Для старших діток чоловічки сліпи відшиваються з відкритою п'яточкою і ручками. Зручні поздовжні застібки на кнопках по всій довжині – від горловини до пальчиків дозволяють швидко перевдягати малюка.

Дитячі сліпи для новонароджених в Україні  

У теплу пору року і для сну малюкові зручніше буде в сліпах трусах з застібкою на кнопках по низу трусиків. Такий вид дитячого одягу представляє міні-комбінезон, який гармонійно поєднує кофтинку та штанці в єдине ціле – труси сліпи. Сліпи з резиночками можуть бути з довгими або короткими штанцями та рукавами. Такі сліпи труси зручні для будь-якого віку. Для хлопчиків підійдуть труси сліпи у вигляді пісочника – з короткими рукавчиками, комірцем. Для дівчаток труси-сліпи – яскравіших кольорів.

Найзручніші чоловічки-сліпи Happykids

Наш магазин – найкращий помічник для молодих батьків. Дитячі сліпи купити в Україні можна за доступними цінами. Враховуйте, що купувати сліпи, іменні чоловічки, набори трикотажних боді та комплекти комплектами, набагато вигідніше. Не варто витрачати багато часу на походи магазинами, замовляйте якісні сліпи та чоловічки для ваших малюків у Happykids.