Информация

Отзывы о магазине ( 13 ) RSS канал
0 1 2 3 4 (4,7/5)

Отзыв от Maria Hegedesh
0 1 2 3 4
Дуже класний магазин, шикарний одяг, завжди замовляємо ...
10/06/2022
Отзыв от Настя Ткаченко
0 1 2 3 4
Добрый вечер
22/04/2022
Отзыв от Елена Т
0 1 2 3 4
Хороший магазин, товар на высшем качестве. Рекомендую. ...
06/01/2022

Сліпи та шапочки 

Товарів: 41.
На сторінці
Показано 1 - 12 з 41 товарів
 • Шапочка з відворотом бавовняна - фото
  115 грн
  Шапочка з відворотом бавовняна

  Стильна шапочка з ім'ям для дитини - гарна та іоригінальна річ у вашому гардеробі. Глибока посадка, не сповзає і не тисне головку малюка, тонка приємна натуральна тканина. Ідеально поєднується з будь-яким боді та сліпом, тому що виготовлені з такого ж матеріалу Матеріал: бавовна 100% інтерлок

  115 грн
 • Царапки немовлятим дитячі бавовняні - фото
  40 грн
  Царапки немовлятим дитячі бавовняні

  атериал: хлопок 100% интерлок Идеально сочетается с любым боди и слипом, так как изготовлены из такой же ткани.

  40 грн
 • Чоловічок-сліп новонародженому з написом Mini іменний - фото
  335 грн
  Чоловічок-сліп новонародженому з написом...
  0 1 2 3 4 1 Отзыв(ы) 

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з іменем та вашим прізвищем - чудовий одяг для найменших крихіток Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  335 грн
 • Чоловічок-сліп з ім'ям та малюнком Тедді - фото
  335 грн
  Чоловічок-сліп з ім'ям та малюнком "Тедді"

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з іменем та улюбленим медведиком тедді - чудовий одяг для найменших крихіток Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  335 грн
 • Чоловічок-сліп для новонароджених з ім'ям та поцілунком - фото
  335 грн
  Чоловічок-сліп для новонароджених з ім'ям...

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з іменем та грайливим поцілунком - чудовий одяг для найменших крихіток Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  335 грн
 • Чоловічок-сліп для новонароджених з малюнком Панда - фото
  315 грн
  Чоловічок-сліп для новонароджених з...

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з малюнком панди, можна додати ім'я - чудовий одяг для найменших крихіток Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  315 грн
 • Чоловічок-сліп новонародженому з ніжками іменною - фото
  335 грн
  Чоловічок-сліп новонародженому з ніжками...

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з вашим прізвищем - чудовий одяг для найменших крихіток. Чудово підходить в пологовий будинок, оригінальний подарунок новонародженій дитині. Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  335 грн
 • Чоловічок-сліп із написом Лялька іменний - фото
  335 грн
  Чоловічок-сліп із написом "Лялька" іменний

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з іменем дитини - чудовий одяг для найменших крихіток. Чудово підходить в пологовий будинок, оригінальний подарунок новонародженій дитині. Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  335 грн
 • Чоловічок-сліп BABY іменний - фото
  335 грн
  Чоловічок-сліп "BABY" іменний

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з іменем дитини - чудовий одяг для найменших крихіток. Чудово підходить в пологовий будинок, оригінальний подарунок новонародженій дитині. Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  335 грн
 • Чоловічок-сліп для новонародженого з написом LOVE - фото
  315 грн
  Чоловічок-сліп для новонародженого з...

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з прикольним написом - чудовий одяг для найменших крихіток. Чудово підходить в пологовий будинок, оригінальний подарунок новонародженій дитині. Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  315 грн
 • Чоловічок-сліп з крильцями Крила янгола - фото
  430 грн
  Чоловічок-сліп з крильцями "Крила янгола"

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з іменем дитини та крилами янголя на спині - чудовий одяг для найменших крихіток янголяток. Чудово підходить в пологовий будинок, оригінальний подарунок новонародженій дитині. Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  430 грн
 • Чоловічок-сліп для новонародженої дівчинки Мінні з ім'ям - фото
  335 грн
  Чоловічок-сліп для новонародженої дівчинки...

  Зручний оригінальний сліп для новонародженого з іменем дитини та малюнком улюбленної Мінні маус - чудовий одяг для найменших крихіток. Чудово підходить в пологовий будинок, оригінальний подарунок новонародженій дитині. Зверніть увагу, що ціна вказана за один сліп. Щоб додати шапочку виберіть в атрибутах купити комплект - з шапочкою.

  335 грн
Показано 1 - 12 з 41 товарів