Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 року емблема HappyKids
Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 емблема - фото
Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 емблема - фото
Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 емблема - фото
Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 емблема - фото
Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 емблема - фото
Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 емблема - фото
Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 емблема - фото
Боді зі спідничкою Мій перший новий рік 2023 емблема - фото

Боді зі спідничкою "Мій перший новий рік 2023" емблема

в наличии
335 грн
Колір напису
Мова напису
Додати аксесуари
Сума доплати
термін виготовлення 1-5 робочих дні

Боді «Мій перший Новий рік», буде дуже личити личити маленькій дівчинці. Яке зробить їх неймовірно ошатними та допоможе створити святкову атмосферу. Завдяки чому, перша така урочистість нового члена сім'ї, вийде на славу.

Тим більше, таке вбрання є святковим. І чудово підійде маленькій дівчинці на свято. А все що вам ще буде потрібно зробити, так це просто купити бантик та шкарпетки, що підходять за стилем цьому наряду. Або ж, інший аксесуар з нашого каталогу, який обов'язково стане у нагоді вашій дитині.

Зверніть увагу, що ціна вказана за один боді. Інші аксесуари з фото можна купити додатково

Розмір
  • 62(0-3міс.)
  • 68(3-6міс.)
  • 74(6-9міс.)
  • 80(9-12міс.)
  • 86(12-18міс.)

 

Бодики дитячі з будь-якими над написами на замовлення ви можете купити в нашому магазині українського виробника "HappyKids".

Ми використовуємо лише якісні натуральні тканини. Матеріал: бавовна 100% інтерлок

Напис: сертифікована термоплівка (не облазити, не тріскається, легко доглядається).

Догляд: прання при 30-40 градусах, можна в пральній машині без інтенсивних обертів. Можна прасувати праскою (на звороті виробу)

Бажання клієнта є таким важливим для нас.

Якщо у вас виникли питання, будь ласка, зв'яжіться з нами і ми з задоволенням відповімо на них!

Вкажіть стать
дівчинка
10168
bodi z fatinom
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Покупці, які купили цей товар, також купили: